پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

میزان ضریب نفوذ تلفن همراه در استان بیش از میانگین کشوری است

css

آقای مهندس باقری مدیرعامل شرکت مخابرات استان در مصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز ایلام با اعلام این خبر گفت: با واگذاری 356223 هزار شماره تلفن همراه به مشترکان استان با 5/61 درصد ضریب نفوذ استان بالاتر از میانگین کشوری است.
مهندس باقری با اشاره به اینکه در حال حاضر 245 سایت BTS در سطح استان نصب و راه اندازی شده است افزود: با تکمیل سایت های تلفن همراه در باندهای مختلف و تکرار کننده های تقویت کننده این تعداد به 300 دستگاه و سایت تا پایان سال افزایش می یابد.
وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تا کنون نیز طرح های بسیار زیادی در زمینه مخابراتی در استان به بهره برداری رسیده است یادآور شد: با بهره برداری از این تعداد طرح 100 درصد جاده های اصلی استــان و 90 درصد جاده های فرعی تحت پوشش شبکه تلفن همراه قرار گرفته اند.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان افزود: از 550 روستا بیش از 290 روستای دارای سکنه، از خدمات دفاتر ICT روستایی بهره مند هستند.
مهندس باقری در پایان اضافه کرد: شرکت مخابرات استان در راستای مشتری مداری آماده ارائه خدمات جدید و نوین در خصوص ارتباطات به هم استانی های گرامی می باشد .
 

روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1390-08-05-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 630
بازدید دیروز : 674
بازدید کل : 1940038
افراد آنلاین: نفر 4