پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

مدیر عامل شرکت مخابرات استان در جمع خبر نگاران عنوان کرد : با نصب تجهیزات جدید امکان ارائه انواع سرویس های خدمات رسانی به مشترکان تلفن همراه فراهم شده است .

css

 

مدیر عامل شرکت مخابرات استان ایلام گفت : امروز پیشرفت و رشد واقعی استان ایلام رسالتی است که بر عهده همه مسئولان استان گذاشته شده است که اکنون با اقدامات موثر ، زمینه توسعه و پیشرفت استان فراهم شده است .

مهندس محمود باقری به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی مخابرات و جامعه ارتباطات با اشاره به اینکه خدمت به مردم ایلام افتخار است که باید قدر دان آن بود ، افزود : مردم استان ایلام در زمان دفاع مقدس ایثار و خود گذشتگی های زیادی داشتند که امروزه باید به آنها خدمت صادقانه کرد .

وی اظهار داشت : دسترسی مردم به اطلاعات و فن آوریهای روز ارتباطی در هر شرایط مکانی و زمانی حق مسلم شهروندان است و مدیریت زمان مبحثی مهم در دنیای امروز قلمداد می شود .

وی تصریح کرد : باهمت دست اندر کاران پر تلاش شرکت مخابرات تا پایان امسال 12 هزار پورت اینترنت پر سرعت در 67 مرکز استان اضافه می شود .

مدیر عامل شرکت مخابرات استان گفت : با توسعه زیر ساخت ها ، گسترش پهنای باند ، ظرفیت واگذاری و سرعت اینترنت در استان افزایش می یابد .

مهندس باقری فرمودند : با نصب مرکز تلفن همراه جدید با تکنولوژی جدید در استان اشاره کرد و گفت : با نصب این سیستم هر نوع سرویسی در استان به مشترکان واگذار میشود .

وی افزود : مناطق فاقد  نیروی برق استان پارسال 5 سایت خورشیدی برای پوشش تلفن همراه با هزینه ای بالغ بر پنج میلیارد ریال اعتبار نصب شده است .

مهندس باقری پوشش فیبر نوری داخل استان را هزار کیلومتر عنوان کرد که این مهم برای دانشگا هها ، بانکها و ادارات دولتی نیاز می باشد . 

روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1391-02-31-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 151
بازدید دیروز : 983
بازدید کل : 1937792
افراد آنلاین: نفر 4