پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

برگزاری جلسه در خصوص پیگیری و تسریع در اجرای آئین نامه جدول رفاهی ایثارگران

css

 

در مورخ 26/2/91 در محل سالن جلسات این شرکت  جلسه ای در خصوص پیگیری و تسریع در اجرای آئین نامه جدول رفاهی ایثارگران با حضور جناب آقای مهندس باقری مدیریت محترم عامل و دبیر اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر و مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و نماینده ایثارگران و رئیس اداره امور اداری برگزار گردید. در ابتداء این جلسه ضمن تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید مدیریت محترم عامل. ,ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز جهانی مخابرات وجامعه ارتباطات را به حاضرین تبریک و در خصوص فلسفه ایثار و شهادت و ولایت مداری به ایراد سخن پرداخت: جناب مهندس باقری فرمودند : ما تا آخرین قطره خون خود در خط ولایت فقیه و گوش به فرمان ولی فقیه هستیم و از انقلاب و آرمانهای امام (ره) دفاع می نمائیم و ما  در این شرکت خادم خانواده های معظم و معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان هستیم و از آنها در چهارچوب قانون و مقررات جمهوری اسلامی  حمایت می نمائیم. چون شهداء و خانواده معظم آنها و جانبازان و ایثارگران چشم و چراغ این مملکت و  ولی نعمتان ما هستند و ما میراث خوار آنها هستیم و وظیفه داریم از آنها و خانواده محترمشان حمایت نمائیم. سپس هر کدام از حاضرین در خصوص حوزه کاری و ایثارگران سطح شرکت م مشکلات آنها به ایراد سخن پرداختند و گزارشی از حوزه کاری خود ارائه نمودند. سپس تصمیماتی بدین شرح اتخاذ گردید:

1.   مقرر شد لیست جانبازان شرکت جهت پرداخت 15 روز پاداش به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز تهیه و دستورلازم جهت پرداخت در روز یادشده صادر گردید.

2.      مقرر شد ایثارگران مشمول با ارائه مدارک مثبته از کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و مکه مکرمه و سوریه بهره مند شوند.

3.   مقرر شد کارگزینی نسبت به تهیه و ارائه لیست جانبازان که دارای سابقه خدمت داوطلب و وظیفه در جبهه های حق علیه باطل دارند اقدام و به مدیریت محترم عامل جهت دستور پرداخت کسر بیمه سهم مستخدم اقدام نمایند.

4.      مقرر شد در راستای اجرای صحیح دستورالعملهای مربوط به پرداخت هزینه های پزشکی و درمانی ایثارگران موانع اجرائی مرتفع گردد.

5.   مقرر شد سایر بندهای مندرج در جدول رفاهی مصوب مجمع عملیاتی و اجرائی گردیده و مشمولین از مزایای تخصیص یافته بهره مند گردند. 

روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1391-02-27-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 363
بازدید دیروز : 895
بازدید کل : 1944504
افراد آنلاین: نفر 1