پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حذف کد پیش شماره تلفن شهرستان‌‌ها اجرایی می‌شود.

css

سعید شریف‌زاده معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد استان و مورد استقبال مسئولین استان قرار گرفت . سپس جلسه ای در محل سالن جلسات شرکت مخابرات تشکیل که در این جلسه معاون سیاسی استاندار به ایراد سخن پرداخت .
 حاج آقای رحمانی معاونت سیاسی استاندار فرمودند : استان ایلام باتوجه به اینکه طولانی ترین مرز مشترک با کشور عراق دارند وتردد زوار به عتبات عالیات و تردد خودروهای سنگین و تجارایران با کشور عراق زیاد می باشد نیاز مند توجه ویژه مسئولین وزارت در تمامی زیر ساخت ها و پهنای باند اینترنت با سرعت بالا و دست رسی به اخرین فناوری های روز دنیا می باشد و از مدیر عامل شرکت مخابرات بخاطر ارائه خدمات مخابراتی در تمامی نقاط استان قدر دانی نمودند .سپس مهندس باقری فرمودن : شرکت مخابرات در دولت عدالت محور مر کز یک میلیون شماره ای تلفن همراه نصب و راه اندازی نموده و هم اکنون این مرکز با آخرین فناوری های جدید به روز  شده و واگذاری تلفن همراه و ثابت به روز می باشد . ایشان در ادامه گزارش کلی از دیگر عملکرد و فعالیت های شرکت ارائه نمودند .دیگر حاضرین در چلسه هر کدام از عمکرد وفعالتهای خود به ارائهگزارش پرداخت .
سپس جناب آقای سعید شریف‌زاده  در آیین افتتاح اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام اظهار داشت: هم کد کردن شماره‌ها در تمام استان‌های کشور یک اولویت اساسی وزارت ارتباطات است.
وی ادامه داد: این موضوع و طرح مهم تا پایان سال 1391 در اقصی نقاط کشور اجرایی و محقق خواهد شد.
این مسئول اضافه کرد: تاکنون این طرح در استان‌های تهران و البرز کار هم کد کردن شماره تلفن‌ها اجرایی شده و نتایج مطلوبی حاصل شده است.
شریف‌زاده همچنین به راه‌اندازی دفاتر خدمات دولت الکترونیک در همه استان‌های کشور خبر داد و افزود: اعتبار پیش‌بینی شده برای ارائه این خدمت در هر استان 50 میلیارد ریال است.
معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: این اعتبار برای اجرای این مهم پیش‌بینی شده است.
معاون عمرانی استاندار ایلام نیز در این آیین گفت: مدیریت نقش مهم و ارزنده‌ای در پیشبرد اهداف ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد و شرکت مخابرات ار تباطات را تا دورترین نقاط استان برده و مردم در دور ترین نقاط استان از این فناوری ها استفاد می نمایند ..
احمد کرمی افزود: بر این اساس باید در این راستا تدابیر لازم اندیشیده شده و برنامه‌ریزی صحیحی صورت پذیرد .
 

(( روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام ))
تاربخ ارسال خبر : 1391-03-16-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 190
بازدید دیروز : 2127
بازدید کل : 1915758
افراد آنلاین: نفر 5