پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

برگزاری جلسه دائری تلفن باحضورمهندس باقری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل

css

برگزاری جلسه دائری تلفن باحضورمهندس باقری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و مسئولین حوزه های نگهداری ،توسعه ومهندسی ، ادارات مخابرات شهرستانها ودیتاواداره مشتریان دیتا ،تلفن ثابت وهمراه اول در سالن جلسات این شرکت پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید به ایراد سخن پرداخت .

ایشان ضمن خیر مقدم و عرض تسلیت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صاد ق(ع)  به حاضرین در خصوص توطئه جدید امریکا و رژیم صهیونیستی در ساخت فیلم و توهین به آخرین پیام آور  وحی ورحمت و محکوم نمودن این اقدام زشت آنها سخنانی ایراد نمودند.

مهندس باقری در ادامه این جلسه درخصوص طرح تکریم ارباب رجوع  به همکاران فرمودند : همیشه حق بامشترکان محترم می باشد و ما باید تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری را سرلوح کار خود قرار داده  و خرابی های تلفن پس از تماس مشترکان محترم با مخابرات در کمتراز دو ساعت وخرابی کابل ظرف مدت 48 ساعت برطرف گردد .

 ایشان در این جلسه به مسئولین تاکید نمودند ،ما باید امکانات مخابراتی را در سراسر استان آنچنان مهیا نماییم که متقاضیان محترم برای هرکدام از امکانات مخابراتی ( تلفن ثابت ،تلفن همراه اول ،دیتا،اینترنت ) در کمتر از یک روز برقرار گردد.

مهندس باقری به  مسئولین  در جلسه فرمودند :ظرف هفته جاری نسبت به بررسی امکانات مخابراتی برای منازل طرح مسکن مهر اقدام وتمام امکانات مخابراتی در انجا مهیا ومنازلی که اماده واگذاری به متقاضیان شد، بتوانند از تمامی امکانات مخابراتی در آنجا استفاده نمایند .

 در ادامه این جلسه هرکدام در خصوص حوزه های کاری و مسائل و مشکلات پیشرو به ایراد سخن پرداختند . پس از بحث و تبادل نظر مهندس باقری رهنمود های لازم ارائه فرمودند .

روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1391-6-26-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 972
بازدید دیروز : 974
بازدید کل : 1892602
افراد آنلاین: نفر 6