پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران با شرایط ویژه از 7/9/91برای مشتريان آغاز خواهد شد .

css

 

 

پس از فاز اول جشنواره فروش اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران در هشت استان کشور (خراسان رضوی، اصفهان، فارس، مرکزی، یزد، کرمان، قم، قزوین)، فاز دوم این پروژه،در کلیه استان های کشور آماده واگذاری اینترنت به متقاضیان محترم می باشد.


 

در این جشنواره در ازای پرداخت تعرفه جاری شرکت طبق جدول ذیل، می توانید با عقد قرارداد یکساله و بدون پیش پرداخت و بصورت پرداخت اقساطی بر روی قبض تلفن ثابت از دو برابر حجم قابل استفاده در ماه بهره مند شوید. مشتریان فعلی شرکت نیز می توانند در طول ایام جشنواره از تخفیف ویژه نیم بها بودن حجم دانلود مازاد استفاده نمایند. حجم دانلود خریداری شده در طول مدت جشنواره تا دوازده ماه بعد قابل استفاده خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با شماره 2020تماس حاصل نمایید. 
 

 مـزايای طرح جشـنـواره برای مشتريان

 


 1-امکان استفاده از اينترنت با 2 برابر حجم دانلود بيشتر و قيمت يکسان نسبت به طرح عادی در طول مدت يکساله قراداد 
    »در این طرح برای رفاه حال مشتریان با همان میزان پرداختی امکان استفاده از 2 برابر حجم دانلود فراهم شده که با توجه به این قیمت در موارد مشابه صرفه جوئی قابل توجهی را برای مشتریان به همراه دارد.

 2- تسهیلات مالی برای مشتری.

شرکت مخابرات استان به مشترکان محترمی که درخواست تلفن ثابت جدید به همراه اینترنت پرسرعت نمایند(( 50% تخفیف معادل250000   ریال )) در قیمت تلفن ثابت به آنها ارائه می نماید.

 3- پرداخت صورتحساب ADSLبصورت اقساطی بر روی قبض تلفن ثابت باعث مقرون به صرفه بودن استفاده از این سرویس می باشد
   »در این طرح برای رفاه حال مشتریان پيش بينی شده تا کلیه محاسبات هزینه ای ADSLپس از استفاده بر روی قبض تلفن ثابت دریافت گردد.

 4- امکان دریافت تقاضا در اکثر مراکز تلفن شهری
   »با توجه به گستردگی شبکه مخابراتی کشور، بستری مناسب برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت آماده گردیده که نظر به استقبال هموطنان عزیزاولویت واگذاری با متقاضیانی است که زودتر تقاضای خود را ارائه نمایند.

(( روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام ))
تاربخ ارسال خبر : 1391-9-8-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 384
بازدید دیروز : 895
بازدید کل : 1944525
افراد آنلاین: نفر 6