پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

برگزاری جلسه فروش اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در شرکت مخابرات استان ایلام

css

 

جلسه فروش اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت با حضور نمایندگان مشترکین سرویس های دیتا استان و روابط عمومی های ادارات، نهادها و شرکت های استان و با حضور مهندس یزدانی مدیر بازار یابی و مهندس همتی رئیس اداره دیتا ومهندس نصرت پور مسئول مشترکین دیتا و علی پورنادر مسئول روابط عمومی شرکت مخابرات استان در سالن جلسات این شرکت بر گزار گردید .

در این جلسه مسئولین شرکت هرکدام  در خصوص  واگذاری اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت باشرایط ویژه در استان همزمان با  کشوربه ایراد سخن پرداختند .  

در ادامه این جلسه مهندس یزدانی  در خصوص تسهیلات مالی شرکت مخابرات برای مشترکان محترم که درخواست تلفن ثابت جدید به همراه اینترنت پرسرعت نمایند(( 50% تخفیف معادل250000   ریال )) در قیمت تلفن ثابت به آنها ارائه می نماید. ایشان در ادامه سخنان خود بیان داشتند پرداخت صورتحساب اینترنت بصورت اقساطی بر روی قبض تلفن ثابت باعث مقرون به صرفه بودن استفاده از این سرویس می باشد   واین طرح برای رفاه حال مشتریان پيش بينی شده تا کلیه محاسبات هزینه ای ADSLپس از استفاده بر روی قبض تلفن ثابت دریافت نمایند .

در ادامه ایشان بیان نمودند  امکان دریافت تقاضا در اکثر مراکز تلفن شهری با توجه به گستردگی شبکه مخابراتی کشور، بستری مناسب برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت آماده گردیده که نظر به استقبال هموطنان عزیزاولویت واگذاری با متقاضیانی است که زودتر تقاضای خود را ارائه نمایند.

ضمنا در آینده نزدیک متقاضیان محترم اینترنت پرسرعت می توانند با عقد قرارداد یکساله و بدون پیش پرداخت و بصورت پرداخت اقساطی بر روی قبض تلفن ثابت از دو برابر حجم قابل استفاده در ماه بهره مند شوند. مشتریان فعلی شرکت نیز می توانند در طول ایام جشنواره از تخفیف ویژه نیم بها بودن حجم دانلود مازاد استفاده نمایند. حجم دانلود خریداری شده در طول مدت جشنواره تا دوازده ماه بعد قابل استفاده خواهد بود.با فراهم شدن شرایط مذکور اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد .و مردم خوب استان و مشترکان محترم برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با شماره 2020تماس حاصل نمایند.

در ادامه این جلسه مسئولین شرکت مخابرات به سئوالات حاضرین در این خصوص پاسخ های لازم ارائه ،. و روابط عمومی ضمن پذیرایی پوستر و تراکت هایی که به این منظور تهیه گردیده بود تقدیم شرکت کنندگان نمودند.  

(( روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام ))
تاربخ ارسال خبر : 1391-9-13-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 332
بازدید دیروز : 848
بازدید کل : 1936004
افراد آنلاین: نفر 3