پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی

css

 

مراسم باشکوهی به مناسبت حماسه 9 دی با حضور مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره ومدیران وکارکنان در محل نماز خانه این شرکت برگزار گردید.

در این مراسم جاج آقای بسطامی فرمودند : حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد و این روز در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت، ماندگار و یوم ا... شد.

وی اظهار داشت: در این روز تاریخی و به یاد ماندنی، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا را مایوس و ناامید ساخت.

مدرس حوزه علمیه استان  با بیان اینکه فتنه ی 88 با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی شده بود گفت: دخالت استکبار در 9 دی 88، برای مردم ایران مسجل شد.

در این مراسم ضمن گرامیداشت 9 دی و 22 بهمن، با تاکید بر تکرار فداکاری های مردم برای خاموش کردن فتنه و راهپیمایی کم سابقه ی آنها در 9 دی 88 گفت: نباید فراموش کنیم که در فتنه ی 88، دشمن سعی داشت قداست انقلاب اسلام ایران را پایمال کند که در این مسیر، حتی به ساحت دسته جات عزاداری امام حسین (ع) نیز تعرض کرد.

وی با بیان اینکه دشمن از توطئه های مختلفی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می کند گفت: در آستانه ی انتخابات سال آینده احتمال بروز تحرکات جدید از سوی دشمن وجود دارد و باید از ظرفیت 9 دی، در بصیرت افزایی مردم استفاده کرد.

وی با بیان اینکه باید یاد و خاطره ی 9 دی و 22 بهمن گرامیداشته شود گفت: برپایی همایش هایی با محوریت بصیرت افزایی در تبیین روز 9 دی مفید است ولی این همایش ها نمی تواند جای تجمع ها را بدهد، چرا که تجمع به معنی ابراز مخالفت دسته جمعی با موضوع است و تاثیرگذاری آن در افکار عمومی انکار ناشدنی است.

ایشان  از انقلاب اسلامی ایران بعنوان معجزه قرن و مهمترین انقلاب در تاریخ کشور و دنیا یاد کرد و افزود: انقلاب ایران با اتکا به مردم و رهبری امام خمینی تحقق یافت و هیچ گونه دست خارجی در بروز آن دخیل نبود.

حاج آقای بسطامی  با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به واسطه حقانیت و انطباق آن با فطرت و عنایت ویژه خدا روز به روز شکوفاتر شده است گفت: سرمایه گذاری در خصوص تبیین زوایای گوناگون انقلاب اسلامی ایران به جاست و باید برای بزرگداشت سالگرد آن اهتمام ویژه قائل شویم.

مدرس حوزه علمیه استان در این مراسم بیان داشتند : توسل به تحریم و تهدید را از جمله حربه های دشمن برای ایجاد تحرک در انتخابات آینده ریاست جمهوری و شورای شهر  خواند و گفت: اگر مردم در برنامه های گرامیداشت9 دی حضور پرشور داشته باشند، می توانند توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

(( روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام ))
تاربخ ارسال خبر : 1391-10-7-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 978
بازدید دیروز : 974
بازدید کل : 1892608
افراد آنلاین: نفر 6