پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

بیگدلی : به زودی برگه ی مالکیت سهام کارکنان صادر می شود

css

به گزارش گروه خبری ارتباطات آنلاین ، جلسه هماهنگی پیرامون فرم های سهام ترجیحی کارکنان به صورت ویدئو کنفرانس بین شرکت مخابرات ایران و شرکت مخابرات استان ها به ریاست بیگدلی ، معاون مالی مدیر عامل تشکیل و به سؤالات حاضرین پاسخ داده شد.

معاون مالی مـــدیــر عامل شرکت مخابرات ایران ، هدف از تهیه فرم های وضعیت سهام ترجیحی کارکنان را اطلاع رسانی از وضعیت سهام و نحوه محاسبه سود و تثبیت نهایی آن عنوان کرد و افزود : از آنجایی که انجام مراحل پرداخت بدهی تا تسویه کامل سهام کارکنان نیازمند تأیید آن و تفویض اختیار به شرکت مخابرات برای انجام کارهای اداری است ، از اینرو امضاء و تأیید این فرم ها توسط کارکنان ضروری­ست.

بیگدلی ، پرداخت سود و صدور گواهی سهام را منوط به تأیید این فرم ها توسط افراد دانست و گفت : پس از تأیید این فرم ها ، تمامی سود آن تا سال 91 بصورت یکجا به حساب کارکنان پرداخت و برگه های مالکیت سهام آنان صادر خواهد شد.

وی در خصوص کسر 100 سهم همراه اول از کارکنان افزود : کارکنانی که در زمان واگذاری مخابرات و کشف قیمت در شرکت شاغل بوده و سهام ترجیحی داشته اند و قبل از خرید سهام همراه اول بازنشسته شدند هم باید از سهام همراه اول بهره مند می شدند. از اینرو مقرر شد تعداد 900 سهم همراه اول بطور مساوی برای تمامی کارکنان اختصاص یابد.

معاون مالی مدیر عامل در خصوص بهره مندی کارکنانی که در زمان کشف قیمت مخابرات بازنشسته شده اند از سهام ترجیحی خاطر نشان کرد : تعداد 332 نفر دارای چنین وضعیتی هستند که امیدواریم بتوانیم پس از اخذ مجوزهای لازم برای این افراد نیز سهام دریافت کنیم. لذا از نظر ما سهام و سود آنان محفوظ خواهد بود.

وی خرید سهام همراه اول برای کارکنان را حرکت ارزنده در مخابرات دانست و افزود : با پیش بینی بازار پر سود و با ارزش سهام همراه اول بر آن شدیم تا به منظور تأمین آتیه کارکنان و کمک به وضعیت اقتصادی آنان با تأیید هیأت مدیره محترم شرکت مخابرات ایران این سهام را خریداری کنیم.

بیگدلی در خصوص رفع نگرانی های کارکنان در خصوص نحوه تنظیم فرم ها گفت : تأیید فرم ها به منزله تأیید نهایی وضعیت سهام ترجیحی و همراه اول کارکنان و تثبیت آن است. لذا شرکت محتوی این فرم ها و مقادیر سهام را تضمین می کند.

معاون مالی مدیر عامل در خصوص کارکنانی که پس از دریافت سهام ترجیحی از شرکت مخابرات ایران منفک و به شرکت های زیرساخت و تنظیم مقررات منتقل شدند گفت : پس از دریافت مجوز از سازمان بازرسی کل کشور و سازمان خصوصی سازی ، سهام ارتباطات سیار نیز به آنان اختصاص خواهد یافت.

(( روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام ))
تاربخ ارسال خبر : 1391-11-3-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 416
بازدید دیروز : 895
بازدید کل : 1944557
افراد آنلاین: نفر 4