پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

دستورالعمل استفاده از مرخصی ساعتی به سبب ادامه تحصیل کارکنان مخابرات ایران

css

 

برای مشخص شدن نحوه استفاده از مرخصی ساعتی کارکنانی که به تحصیل می پردازند، دستورالعملی از طرف مدیرعامل شرکت مخابرات ایران صادر شده که توجه کارکنان را به آن جلب می کنیم:

 

براساس بند دو ماده 2 دستورالعمل اجرایی ساعات کار و مرخصی های آئین نامه استخدامی و پرسنلی و سیستم حقوق و دستمزد شرکت مخابرات ایران ، کارکنان دائمی که در یکی از رشته های دانشگاهی مشغول تحصیل بوده یا خواهند شد و برخی از ساعات درسی آنان همزمان با ساعات کار اداری می باشد ، می توانند با تائید مدیر مربوطه و رعایت موارد ذیل ، دو مقطع تحصیلی ( حداکثر تا مقطع لیسانس ) به میزان حداکثر 24 ساعت در ماه از مرخصی ساعتی بدون کسر از مرخصی استحقاقی سالانه استفاده نمایند.

-     حداکثر سالهای تحصیلی قابل قبول برای هر یک از مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 2 سال و برای کارشناسی پیوسته 4 سال می باشد. در هر حال حداکثر مدت استفاده از تسهیلات آموزشی این دستورالعمل 4 سال می باشد.

-      کارکنانی که از مرخصی تحصیلی استفاده می نمایند موظف به انجام کارهای محوله می باشند.

-     کارکنان دانشجو که از مرخصی تحصیلی استفاده می نمایند موظفند برنامه درسی خود در دانشگاه را با قید « مقطع ، رشته تحصیلی ، تعداد واحدهای درسی اخذ شده در ترم مربوطه و باقیمانده واحدها » به مدیریت مستقیم خود ارائه نمایند. مدیریت مربوطه در صورت موافقت ، بایستی نسبت به ارسال سوابق به واحد امور اداری جهت صدور ابلاغ اقدام نماید.

-      مرخصی تحصیلی که براساس این دستورالعمل به کارکنان دارای شرایط اعطاء می گردد، مانع استفاده آنان از سایر مرخصی های قانونی نمی گردد.

-     در صورت مشروط شدن دانشجو در یک ترم تحصیلی ، ابلاغ صادره لغو و نسبت به کسر مرخصی های استفاده شده در ترم مربوطه از مانده مرخصی استحقاقی اقدام خواهد شد و استفاده مجدد منوط به موافقت مدیریت مربوطه و صدور ابلاغ توسط امور اداری می باشد. چنانچه دانشجوی مذکور مجدداً مشروط گردد استفاده مجدد به هیچ عنوان میسر نمی باشد.

-     ایثارگران از شرط 24 ساعت استفاده از مرخصی تحصیلی و محدودیت مقطع لیسانس معاف بوده لیکن مابقی بندهای این دستورالعمل در خصوص این کارکنان جاری می باشد.

-     اعطای مرخصی مذکور منوط بــه ادامه تحصیل کارکنان در رشته های مرتبط و مطلوب شرکت خواهد بود. ( رشته های تحصیلی مذکور براساس شغل فرد و شرایط احراز پستهای مصوب طرح طبقه بندی مشاغل خواهد بود. )

توجه : استفاده از مزایای این دستورالعمل و ارائه مدرک تحصیلی بالاتر لزوماً موجب ارتقاء کارکنان به شغل یا پست بالاتر نخواهد شد و شرکت از این بابت تعهدی ندارد و براساس ضوابط و مقررات مصوب عمل خواهد نمود.

(( روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام ))
تاربخ ارسال خبر : 1391-12-12-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 211
بازدید دیروز : 895
بازدید کل : 1944352
افراد آنلاین: نفر 3