پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

پیام مدیرکل شرکت مخابرات استان ایلام به مناسبت فرا رسیدن سال جدید

css

 

 

در آستانه آغاز سال 1392 هجری شمسی می باشیم، خداوند منان را سپاسگزاریم که به همه ما توفیق خدمت عطا نموده تا در کنار یکدیگر، با همکاری و همدلی گام های بلندی در جهت ارائه خدمات ارزنده و رضایت مشترکان و صاحبان منافع شرکت برداریم.

سنت مبارک نوروز در کشور ما آغاز نو شدن هاست. آغاز تغییر و تحول و تلاش برای بهتر شدن در تمامی ابعاد و ارکان زندگی. امیدوارم با کمک و تلاش مضاعف کلیه دست اندرکاران و همکاران محترم، سال 92 همراه با خلاقیت، سخت کوشی، همدلی، یکپارچگی، هم افزایی و صمیمت بیش از پیش آغاز گردیده و تداوم یابد.

بی تردید سالی که گذشت با فراز و نشیب هایی همراه بوده و لازم می دانم از تمامی مدیران، کارشناسان، کارکنان و زحمتکشانی که با پشتکار فراوان و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خود موجبات حرکت رو به رشد و توسعه همه جانبه شرکت را فراهم نموده اند تقدیر و تشکر نمایم.

همگی شما بزرگواران به خوبی می دانید که دوام و بقاء شرکت منوط به رضایت مشتریان، کارفرمایان و سرمایه گذاران محترم شرکت می باشد. بنابراین شرکت ملزم به بهینه سازی نظام ها، توسعه تجهیزات، تامین منابع فیزیکی مورنیاز، ایجاد و توسعه بازارهای ملی و بین المللی و توسعه مهارت ها و توانمندی هاست. بدون شک مهم ترین و ارزشمندترین سرمایه ای که در اختیار داریم خلاقیت و ابتکاری است که در تولید ارزش افزوده و خلق افکار و ارائه راهکارهای بدیع و نوین در عرصه های مختلف از خود به نمایش گذاشته ایم.

در همن راستا رویکرد مدیریت شرکت در سال 92 با حمایت و پشتیبانی یکایک کارکنان، تشکیل هلدینگ تخحصصی ارتباطات و تامین زیرساخت ها و بسترهای موردنیاز به منظور تبدیل شدن به سازمانی دانایی محور، چابک، باثبات و مشتری مدار خواهد بود. توفیق روزافزون، سعادت و بهروزی شما عزیزان و خانواده محترمتان را از خداوند متعال خواستارم.

 

محمود باقری

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

(( روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام ))
تاربخ ارسال خبر : 1392-1-6-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 212
بازدید دیروز : 895
بازدید کل : 1944353
افراد آنلاین: نفر 3