پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

برگزاری مراسم جشن به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) وامام خمینی (ره) و روز جهانی کاروکارگر

css

 

مراسم جشن باشکوهی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) وامام خمینی (ره) و روز جهانی کاروکارگر در محل نماز خانه شرکت مخابرات استان و باحضور مدیر عامل و اعضاءهیات مدیره ومسئولین وکارکنان این شرکت برگزار گردید.

در این مراسم امام جماعت شرکت ضمن تبریک این ایام درخصوص زندگانی ،مردم داری ، نماز اول وقت ،امربه معروف ونهی از منکر وعفاف وحجاب  حضرت فاطمه (س) و سخنان پیامبر مکرم اسلام در وصف ایشان به ایراد سخن پرداخت .

در ادامه این مراسم مهندس باقری مدیر عامل شرکت مخابرات استان باتبریک ولادت دخت گرامی پیامبر و روز جهانی کار وکارگر و روز خلیج فارس ومعلم به حاضرین در خصوص این ایام مبارک  به ایراد سخن پرداخت و بیان داشتند، پیامبر مکرم اسلام دست کارگران زحمت کش رامی بوسید پس ما هم وظیفه داریم دست همکاران و تمامی زحمت کشان در شرکت مخابرات برای پیش برد شرکت و برنامه های شرکت و دولت اسلامی می بوسیم ایشان در ادامه ازجناب دکترسید هاشمی رئیس هیات مدیره و مهندس پور رنجبر مدیر عامل شرکت مخابرات ایران  که به مردم وهمکاران و شرکت مخابرات استان عنایت دارندتقدیر و تشکر نمودند .وی در ادامه در خصوص برنامه های شرکت در سال92و دریافتی همکاران سخنانی بیان داشتند . این مراسم بامولودی وشعر خوانی توسط همکاران  در خصوص این ایام خاتمه یافت  

(( روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام ))
تاربخ ارسال خبر : 1392-2-11-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 235
بازدید دیروز : 2127
بازدید کل : 1915803
افراد آنلاین: نفر 4