پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد، پیامی از سوی مدیرعامل شرکت مخابرات استان ایلام منتشر شد.

css

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان، متن پیام به شرح ذیل است:

بیست وچهارمین  سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد بر رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیت باد.

خرداد ماه، یادآور ایام تلخی است که معمار کبیرانقلاب حضرت امام (ره) بعد از عمری مجاهدت و هدایت نهضتی بزرگ و جهان گستر که حاصل آن اضمحلال حکومت سرسپرده ستمشاهی و استقلال و سرافرازی ملت شریف ایران بود، به ملکوت اعلی پیوست و جهان اسلام را غرق عزا و ماتم کرد.

امروز با گذشت بیش از سه دهه از عمر پر برکت نظام جمهوری اسلامی ایران، این نظام و انقلاب با وجود تمامی شیطنت ها و توطئه های داخلی و خارجی تحت فرماندهی رهبری فقیه و آگاه و شخصیتی بزرگ همچون حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای، به مسیر افتخار آمیز خود ادامه می دهد و قطعاً ملت شریف ایران که به حق الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان جهان هستند، با تمام قوا از دستاوردهای بی نظیر این نظام مقدس پاسداری خواهند کرد.

14 خرداد، سالروز ارتحال امام راحل و قیام خونین 15 خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد، گرامی داشته و با خدای خویش عهد می بندیم که پاسدار آرمانهای والای بنیان گذار انقلاب و خون پاک شهدا باشیم و تحت لوای فرامین مقام عظمای ولایت، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش نمائیم.

روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1392-3-9-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 353
بازدید دیروز : 848
بازدید کل : 1936025
افراد آنلاین: نفر 7