پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

برگزاری جلسه شورای مدیران باحضورمهندس باقری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مخابرات استان

css

جلسه شورای مدیران شرکت مخابرات استان باحضورا عضاء هیات مدیره و مدیرعامل در سالن جلسات این شرکت با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید برگزار گردید .

در این جلسه مهندس باقری بیست وچهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد را به رهبر معظم انقلاب ،ملت شریف و ولایت مدار ایران و حاضرین در جلسه تسلیت وتعزیت عرض نمودند .و از حاضرین خواست در انتخابات حضوری فعال داشته که این یک تکلیف شرعی والهی است باتوجه به فرمایشات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری .

ایشان در ادامه سخنان خود از حاضرین در جلسه خواست برنامه های اجرایی و عملیاتی سال 1392 را باجدیت تمام پیگیری و عملیلتی نمایند و سهم هر حوزه در انجام پروژه ها ی شرکت مخابرات استان مشخص شود و گزارش روند اجرایی آن به صورت منظم ارئه گردد .

ایشان در ادامه تاکید نمودند انجام به موقع وظایف محوله شاخص ارزیابی مدیران در سال جاری می باشد و تحلیل در آمد و صرفه جویی مد نظر و آنالیزه نهایی آنها در حوزه مدیریت مالی انجام شود .

مهندس باقری در ادامه سخنان خود بیان داشتند : بروز بودن مکاتبات شرکت و عملیاتی نمودن سیستم مکانیزه صورت های مالی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و تمامی طرح ها و پروژه های شرکت تا پایان سال باید عملیاتی شود و خرابی تلفن و رفع آن  باید در کوتاه ترین زمان انجام ومشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار دهند .

ایشان در ادامه از حاضرین خواست گزارشی از برنامه های کاری و عملیاتی ومسائل و مشکلات حوزه های خود راارائه نمایند .

در این جلسه پس بحث و تبادل نظر مدیران مهندس باقری رهنمود های لازم کاری را ارئه نمودند

روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1392-3-12-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 351
بازدید دیروز : 895
بازدید کل : 1944492
افراد آنلاین: نفر 2