پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

حضور مدیرعامل شرکت مخابرات استان ایلام در برنامه افق روشن سیمای مرکز استان

css

حضور مدیرعامل شرکت مخابرات استان ایلام  در برنامه افق روشن سیمای مرکز استان  

مدیر عامل شرکت مخابرات استان ایلام در برنامه افق روشن سیمای مرکز استانکه بطور زنده از ساعت 18بخش و به مدت یک ساعت ادامه داشت شرکت نمودند .

در این برنامه مدیر عامل شرکت مخابرات ضمن عرض تسلیت سالروز ارتحال حضرت امام (ره) وقیام خونین 15 خرداد و تبریک مبعث رسول اکرم (ص) در خصوص برنامه های شرکت در سال جاری ، عملکرد شرکت  در زمینه های تلفن همراه و تلفن ثابت (برند اشنای اول )،اینترنت ، هم کد سازی در شرکت مخابرات ایران و استان و خدماتی که توسط شرکت مخابرات استان به مشترکان محترم عرضه می نماید و نحوه توزیع قبوض تلفن گزارشی ارائه نمودند .

در ادامه این برنامه مهندس باقری به سئوالات مجری برنامه بیان  داشتند.

سرویس‌های تلفن ثابت در ایلام با برند" آشنای اول" ارائه می‌شود

همگرایی که بین ارائه سرویس‌های ثابت و سیار است با راه‌اندازی این شرکت عملیاتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه شرکت مخابرات ایلام تمام توان خود را صرف ارائه خدمات با کیفیت به مردم کرده است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند، گفت: این خدمات در بخش‌های تلفن ثابت، تلفن همراه، دیتا و ... بوده و در این راه برنامه‌ریزی کرده است.

باقری با تاکید بر اینکه مطالبات مردم در برنامه‌ریزی‌های شرکت مد نظر مسئولان مخابرات قرار گرفته و بر این اساس برنامه‌ریزی می‌شود، افزود: در حوزه ارتباطات شرکت مخابرات به تنهایی قادر به ارائه خدمت به مردم نبوده و در این راه از شرکت‌های دیگری استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش می‌شود که ظریف نفوذ تلفن همراه در استان ایلام 100 درصدی شود و در این راه برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: در حال حاضر در کل استان ایلام در حوزه پوشش تلفن همراه 97 درصد جمعیت استان ایلام تحت پوشش هستند.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان ایلام گفت: با توجه به واگذاری و ارائه خدمات در حوزه تلفن همراه تلاش می‌شود به پوشش 100 درصدی برسیم.

مهندس باقری با اشاره به اینکه تلاش زیادی در شرکت مخابرات استان بعمل آمده است تا از تمامی ظرفیتهای تلفن ثابت ،تلفن همراه و اینترنت جهت هرجه باشکوه تر برگزاری انتخابات در روز 24 خرداد برگزار می گردد. شرکت در این ایام بطور مستمر وباکیفت عالی خدمات خود را به مردم ارائه می نماید .

مهندس باقری بیان داشتند :واگذاری اینترنت به دو بخش اصلی اینترنت خانگی و تجاری تقسیم می شود، سازمانها، ادارات و نهادهای دولتی، بانکها و.. استفاده کنندگان از اینترنت تجاری هستند که الان در استان تقریباً تمامی آنها از این تکنولوژی برخوردار هستند.  وی افزود: در کنار شرکت مخابرات ، ispها و papها نیز به ارائه خدمات به مشترکین می پردازند البته به این شکل که آنها پهنای باند را از مخابرات دریافت می کنند و ممکن است که اینترنت را از مخابرات یا از مراکزی در تهران خریداری نمایند و سپس آن را در اختیار مشترکین قرار می دهند.  مدیر عامل شرکت مخابرات ایلام تأکید کرد: اکنون سه STM1در استان فعال هست و از سوی شرکت مخابرات برای دو STM1دیگر نیز درخواست داده ایم که از طرف شرکت ارتباطات زیرساخت نیز پی گیرهای لازم به عمل آمده و امیدواریم در آینده ای نزدیک این دو STM1نیز به مخابرات واگذار شوند.  باقری ضمن بیان اینکه میزان عرضه خدمت ما به تقاضای مشترکین بستگی دارد، خاطرنشان کرد: ظرفیت واگذاری خطوط ADSLبه مشترکین 22 هزار شماره است که تا کنون به 12 هزار مشترک واگذار شده است، همچنین مخابرات به تعداد 10 هزار شماره دیگر نیز دارای ظرفیت برای توسعه اینترنت خانگی است.  مدیر عامل شرکت مخابرات ایلام در خصوص کیفیت اینترنت ارائه شده توسط مخابرات گفت: استفاده از اینترنت ارائه شده از سوی مخابرات نامحدود است در شرایطی که ارائه کنندگان دیگر اینترنت را به صورت حجمی در اختیار مشترکین قرار می دهند.  

در ادامه این برنامه مهندس باقری به سوالات مختلف مجری برنامه پاسخ های لازم ارائه و در پایان مجری برنامه از مهندس باقری و همکان ایشان در ارائه خدمات مخابراتی باکیفت بالا به مردم شریف استان تقدیر و تشکر نمودند .

روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1392-3-19-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 797
بازدید دیروز : 983
بازدید کل : 1938438
افراد آنلاین: نفر 3