پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

جشن بزرگ سالروز آزادسازی مهران در شرکت مخابرات استان ایلام برگزار گردید.

css

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام  این جشن بزرگ با حضور مسئولین و همکاران  امروز مورخه10/4/92 در محل نماز خانه  برگزار گردید.

در این مراسم امام جماعت شرکت با بیان اینکه هدف از برگزاری این مراسم گرامیداشت یاد و خاطره حماسه سازان آزادسازی مهران است، افزود: از این طریق می‌توان حماسه سازی‌های ۸سال دفاع مقدس را در استان ایلام به ویژه عملیات آزادسازی مهران برای جوانان در حال و آینده بازگو و الگوسازی شود.

ایشان  تصریح کرد: آزادسازی مهران از روزهای بزرگ ملی در تاریخ دفاع مقدس و انقلاب اسلامی محسوب می‌شود بنابراین باید برنامه‌ریزی ملی، برای گرامی‌داشت این روز انجام شود.

وی، ابراز کرد: نهاد‌ها و مسئولان دستگاه‌های فرهنگی برای شناسایی مهران قهرمان در سطح کشور باید گام‌های جدی تری  بردارند و جشن آزاد سازی مهران باید با برنامه ریزی دقیق و منسجم هر چه با شکوه‌تر برگزار شود.

وی  گفت: تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای عملیات کربلای یک، تجلیل از جانبازان آزادسازی مهران، دعوت از شاعران برجسته و قرائت شعر با محوریت مهران و پایداری، دعوت از فرماندهان عملیات کربلای یک، بیان خاطرات رزمندگان در آن عملیات موجب آشنایی نسل جدید از دلاورمردان وحماسه سازان این عملیات بزرگ می باشد .

ایشان بیان نمودند، شهرستان مرزی مهران در ۱۰تیرماه ۱۳۶۵در عملیات کربلای یک، با همت رزمندگان ایثارگر ایرانی اسلامی از اشغال رژیم بعثی خارج و به دامن میهن اسلامی بازگشت.

در ادامه این مراسم از همکاران ایثارگر دوران دفاع مقدس که به افتخار باز نشستگی نائل آمدند با اهداء لوح تقدیر و سکه تمام بهار آزادی از خدمات آنها تجلیل به عمل آمد .

روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1392-4-11-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 201
بازدید دیروز : 2127
بازدید کل : 1915769
افراد آنلاین: نفر 6