پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

مسابقه قرآنی رمضان به صورت آنلاین ویژه همکاران مخابرات ایران

css

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران اینمسابقه که توسط شورای فرهنگی شرکت مخابرات ایران و با همکاری روابط عمومی برگزارمی‌شود از منبع کتابچه دوم مجموعه اهدایی قرآن مجید به همکاران که شامل جزء 6 تا 10قرآن مجید می‌باشد استخراج گردیده و تمامی همکاران شرکت مخابرات ایران تا 20 مرداد1392 مهلت دارند تا جهت شرکت در مسابقه به سایت شرکت مخابرات ایران به آدرسwww.tci.irو یانشریه الکترونیکی ارتباطاتآنلاینمراجعه و به سؤالات مسابقه پاسخ دهند.

بر اساس این گزارش تاریخقرعه کشی در 26 مردادماه 1392 و جوایز برندگان مسابقه اهداء سه میلیون ریال کمکهزینه سفر به مشهد مقدس به 30 نفر می‌باشد.

گفتنی است روابط عمومی و اموربینالملل شرکت مخابرات ایران به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان علاوه بر برگزاری مسابقهقرآنی اقدام به چاپ کتابچه زمزمه های آسمانی حاوی ادعیه ماه مبارک رمضان و توزیع درنمازخانه های سطح شرکت ، ارسال پیام تبریک از طریق پیامک برای همکاران ، چاپپوسترهای فرهنگی با مضامین احادیثی در زمینه نماز و روزه و نصب در نمازخانه هایشرکت ، چاپ بنر و استندهای تبریک حلول ماه مبارک رمضان و نصب در مقابل ورودی تمامیساختمان های سطح شرکت و درج پیام های تبریک حلول ماه مبارک به صورت فلش در سایتاینترنتی شرکت مخابرات ایران و ارتباطات آنلاین نموده است.


نحوه استفاده از سامانه آنلاین مسابقه قرآنی رمضان
بدین وسیله به اطلاع همکاران شرکت مخابرات ایران کهقصد شرکت در مسابقه قرآنی رمضان را دارند می رساند نام کاربری برای ورود همکارانرسمی شماره مستخدمی و برای همکاران پیمانکاری کدملی ایشان می باشد. رمز عبور نیزبرای هر دو گروه همکاران اعم از رسمی و غیر رسمی کدملی ایشاناست.

 

»»»ورود بهسامانه مسابقه قرآنی رمضان«««

روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1392-5-2-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 346
بازدید دیروز : 895
بازدید کل : 1944487
افراد آنلاین: نفر 2