پورتال مخابرات منطقه ایلام

news_title

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دولت درشرکت مخابرات استان ایلام

css

مراسم بزرگداشت هفته دولت در سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر در محل نماز خانه شرکت مخابرات استان  برگزار شد.

این مراسم با حضور مهندس باقری مدیر عامل و اعضائ هیات مدیره  و همینطور سایر روسای ادارات و همکارانرسمی ،قراردادی وشرکتی  برگزار گردید.

در ابتدا، مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، حجت الاسلام بسطامی از مدرسین حوزه ودانشگاه،به ایراد سخن پرداخت .

ایشان  با اشاره به تکرار تاریخ در عصر معاصر و اشاره به واقعه کربلا و توازن بین تلاشهای دشمنان اسلام در گذشته و تکرار آن در حال حاضر و اقدامات خبیثانه منافقین کوردل بعد از انقلاب اسلامی را یکی و واحد قلمداد کرد.

ایشان افزودند: ترورها و ناامنی های صورت گرفته در ایران، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در هشت سال جنگ تحمیلی و همینطور در دوران سازندگی بعد از دفاع مقدس، از عجولانه ترین و بی خردانه ترین اعمال دشمنان اسلام بوده است که بحمدالله نتوانسته اند آسیبی جز داغداری روح جامعه به بدنه انقلاب وارد کنند.

در ادامه این مراسم مهندس باقری ضمن گرامي داشت هفته دولت و مقام كارمند سپاس و قدرداني از دولتي كه هدفش اجراي حدود الهي و احكام اسلامي و ايجاد جامعه اي سرشار از عدالت ، نظم و امنيت، خدمت رساني به مردم است، را عنوان نمود  به تعبير مقام عظماي ولايت، از دولت پركار و خستگي ناپذير تقدير و تشكر نمودند.

ایشان در ادامه در خصوص برنامه های شرکت مخابرات در سال 92 و کیفیت ارتباطات ، وصول مطالبات ،صرفه جویی در هزینه ها و بازا ریابی ومشتری مداری و پرداختی همکاران به ایراد سخن پرداخت .

(( روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام ))
تاربخ ارسال خبر : 1392-6-10-->

v

نظر شما در مورد سایت چیست ؟v

بازدید امروز : 84
بازدید دیروز : 1039
بازدید کل : 1919613
افراد آنلاین: نفر 3